Дуров розповів, президенти яких країн користуються Telegram

Дуров: Для нас велика честь, що політичні лідери покладаються на Telegram

Засновник Telegram Павло Дуров 14 січня розповів, президенти яких країн користуються месенджером.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

За його словами, Telegram-канали наразі є у президентів Мексики, Франції, України, Узбекистану, Тайваню, Бразилії і Туреччини.

Крім цього, месенджером користуються прем’єр-міністри Сінгапуру, Ефіопії та Ізраїлю.

"Для нас велика честь, що політичні лідери, а також численні громадські організації покладаються на Telegram для боротьби з дезінформацією і поширення інформації про важливі проблеми у своїх суспільствах", – зазначив Дуров.

Він також прокоментував зростання кількості користувачів месенджера.

"Можливо, ми є свідками найбільшої цифрової міграції в історії людства", – написав Дуров.Сплеск нових користувачів Telegram частково пов’язаний з оновленням політики конфіденційності месенджера WhatsApp, який із 8 лютого почне ділитися низкою даних користувачів із Facebook. Дуров попереджав, що такі дії призведуть до відтоку користувачів, і так і сталося – користувачі WhatsApp почали масово переходити в Telegram і Signal.

Окрім того, у Telegram почали масово переходити прибічники американського президента Дональда Трампа, писав The Telegraph. Це сталося після блокування акаунта Трампа у Twitter, а також видалення з App Store і Google Play соцмережі Parler, якою користувалися його прибічники.

Напередодні Дуров повідомив, що протягом 72 годин до Telegram приєдналося 25 млн нових користувачів, а їхня загальна кількість перевищила 0,5 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/durov-rozpoviv-prezidenti-jakih-krajin-koristujutsja-telegram-1535531.html”

 

Откат ИНФО

Вся правда про державні закупівлі.