За що покарали спортивну недонаддержаву: Москву звинуватили у "приховуванні приховування" допінгової схеми Росії

Спортивний арбітражний суд Лозанни (CAS) опублікував повний текст рішення щодо допінгового скандалу з Росією, звинувативши владу РФ у тому, що її відомства брали участь у "приховуванні приховування" допінгової схеми країни, зазначають .

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Згідно з інформацією, вказаною в документі, отримавши можливість визнати свою провину та передати дані Московської лабораторії Всесвітній антидопінговій організації (WADA), державні органи, зокрема Міністерство спорту і Слідчий комітет РФ, вирішили використовувати її як шанс частково або повністю піти від відповідальності. Вони не прояснили ситуацію, а, навпаки, спробували "приховати приховування", зайнявшись маніпуляцією та вилученням даних.

У тексті рішення CAS відзначається, що цим вчинком Росія найбільш цинічним чином нашкодила боротьбі з вживанням допінгу в усьому світі. Тепер ніхто не зможе дізнатися імена тих, хто винен у шахрайстві і має бути покараний, і тих, хто ніколи не приймав заборонені препарати.

Як повідомлялося, 17 грудня 2020 року CAS відсторонив Росію від усіх великих міжнародних змагань, включаючи Олімпійські ігри та чемпіонати світу, на два роки. Спортсмени з РФ не зможуть виступати під національним прапором, а на аренах не звучатиме російський гімн.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/za-shcho-pokaraly-sportyvnu-nedonadderzhavu-moskvu-zvynuvatyly-u-prykhovuvanni-prykhovuvannia-dopinhovoi-skhemy-rosii-360208.html”

 

Откат ИНФО

Вся правда про державні закупівлі.